Pelay Güzellik Salonu Batıkent Ankara
Yeni Kısayolunuz - www.nerededir.com
 
İğneli epilasyonda istenmeyen tüylerin elektrik akımı ile yok etme metodudur. Epiflash sistemi ile yapılan bir uygulamadır. Flash kelime anlamı hızlıdır, insan vücudunun farklı algılama sınırları vardır.

Yapılan işlemde epilasyonda iğne ile kıl köküne girilerek pedala basılarak bir anda akım verildiğinde kıl kökünde ısı oluşur bu arada gelen akım kesik kesik geldiğinden dolayı acı çok az hissedilir. Bu işleme de epilasyon denir. Epilasyon yapılırken herkesin kendine özel iğnesi vardır. Bu işleme başlamadan önce iğneler cihazın iğne girişi prob ucuna takıldığında bir kaç kez elektrik verildiğinde dezenfekte olayı da gerçekleşir.

Hormon tedavisi gören bir kişide iğneli epilasyon doktor önerisi ile yapılmalıdır. Tedavi süresince kullanılan ilaçlar bırakılmamalıdır. Yapılan bu işlemin hormon tedavisi bitmesine yakın süreçlerde yapılırsa sonuca daha rahat ulaştırır. İğneli epilasyon beyin ameliyatı olmuş kişilere, şeker hastalarına, benlerin üzerine, sara hastası olanlara, kalp pili takılı olanlara ve açık yaralar üzerine yapılmaz.
iğneli epilasyon
 
PelAy Güzellik Salonu

Bayanların güzellik, estetik ve bakım ihtiyaçlarını karşılayabileceği, güzellik salonlarında kullanılmakta olan en son teknolojiyi takip edip kullanan, ulaşımı her yere rahat bir nokta olan Ankara Batıkent Gimsa Servis araçlarının tam karşısında, Batıkent Metro İstasyonu'na 150-200 metre mesafede, oto park problemi olmayan bir konumdadır.

Hijyen, kalite ve güler yüzü bir arada sunan bir güzellik ve güzelleşme, gençleşme adresidir.

Güzellik salonumuzda ıpl epilasyon, ipl epilasyon ya da lazer epilasyon olarak da adlandırılan foto epilasyon, iğneli epilasyon, oksijen terapi, sir ağda, acısız sir ağda, kartuş ağda, tablet ağda, manikür pedikür, geçici simli dövme, kalıcı ve günlük makyaj, ekme kirpik, kirpik uzatma, kirpik perması, kaş boyama ve şekillendirme, el ayak bakımı, cilt bakımı, cilt bakımı ürünleri temini, vücut bakımı, zayıflama, bölgesel zayıflama, bölgesel incelme, ısı battaniyesi, yosun battaniyesi, kavitasyon cihazı uygulamaları, vibro plate, g5 masajı, tırnak süsleme, body selulit ve pasif jimnastik, tırnak süsleme, uygulamalarının yapıldığı, güzellik, estetik, bakım ve epilasyon ihtiyaclarınızın tamamını üst düzey memnuniyetle alabileceginiz, Ankara'da en nezih ve konseptli güzellik, estetik ve bakım salonudur. Bekliyoruz...
iğneli epilasyon - cilt bakımı - zayıflama yöntemleri
sir ağda epilasyon uygulaması - kalıcı makyaj - manikür pedikür - kaş kirpik boyama perma şekillendirme
el ayak bakımı parafinli - el ve g5 masajı - simli geçici dövme - cilt bakımı ürünleri - güzellik salonu hizmetleri
PelAy Güzellik Salonu - Aysun ÖZDEMİR
İlkyerleşim Mahallesi Tekgül Sitesi 9. Cadde No : 12 Batıkent ANKARA (Gimsa Servis Araçları Karşısı)
354 14 92 / 354 35 88 / pelay@pelayguzelliksalonu.com