Ekibimiz ve Hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz?

Aslında en iyisi bu üst düzey Kaliteyi ve Hizmet yeterliliğini görmek için sizi ağırlamak isteriz.

Bayanların güzellik, estetik ve bakım ihtiyaçlarını karşılayabileceği, güzellik salonlarında kullanılmakta olan en son teknolojiyi takip edip kullanan, ulaşımı her yere rahat bir nokta olan Ankara Batıkent Gimsa Servis araçlarının tam karşısında, Batıkent Metro İstasyonuna 150-200 metre mesafede, oto park problemi olmayan bir konumdadır.

Hijyen, kalite ve güler yüzü bir arada sunan bir güzellik ve güzelleşme, gençleşme adresidir.

Güzellik salonumuzda acısız oksijen terapi, sir ağda, acısız sir ağda, kartuş ağda, tablet ağda, manikür pedikür, geçici simli dövme, kalıcı ve günlük makyaj, ekme kirpik, kirpik uzatma, kirpik perması, kaş boyama ve şekillendirme, el ayak bakımı, cilt bakımı, cilt bakımı ürünleri temini, vücut bakımı, zayıflama, bölgesel zayıflama, bölgesel incelme, ısı battaniyesi, yosun battaniyesi, kavitasyon cihazı uygulamaları, vibro plate, g5 masajı, tırnak süsleme, body selulit ve pasif jimnastik, tırnak süsleme, uygulamalarının yapıldığı, güzellik, estetik, bakım ve epilasyon ihtiyarlacınızın tamamını üst düzey memnuniyetle alabileceğiniz, Ankara’da en nezih ve konseptli güzellik, estetik ve bakım salonudur.

Hijyen

90%

Hizmet Çeşitliliği

70%

Hizmet Kalitesi

90%

Fiyat Politikası

80%

Müşteri Memnuniyeti

80%

Pelay Güzellik Salonları müşterilerine, yüksek hizmet kalitesini, uygun fiyata, yeterlilik esaslarına bağlı ve eğitimli personelleri aracılığı ile sunmayı ilke edinmiş bir işletmedir.
Bu esasa uygun olarak en iyi kalitede ürün ve cihazlar kullanılarak, hijyenik ve sağlıklı bir ortamda güzelliğinize güzellik katmanın keyfini yaşamak için sizi de Pelay Güzellik Salonlarına davet ediyoruz.

Kalite, bir işletmenin yalnızca müşterilerine sunduğu hizmetin yapısını değil aynı zamanda kendisine duyduğu saygının da göstergesidir. Bu anlayışla, ürünleri ilgili bakanlıklar tarafından onaylı, hijyen ve sağlığı ön planda tutan, işletme içi personel ve müşteri güvenliğini de sağlayan bir Hizmet Kalite Politikası uygulamaktayız.
Siz değerli misafirlerimizi işletmemizden en memnun şekilde uğurlama ise Kalite Politikamızın asıl amacı.

  • Üstün Ürün Kalitesi
  • Üstün Hizmet Anlayışı
  • Sağlıklı Güzellik
  • Müşteri Dostu Fiyat Politikası
  • ve daha birçok sebep...